Swarovski Sparkling Dance Clover Set, Pink, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Сет: Ланче и обетки

Swarovski Sparkling Dance Clover Set, Pink, Rose-gold tone plated

9.650 ден.

. Колекцијата Sparkling Dance e производ на долгогодишно искуство, уметност и техника во обработка на кристали. Централниот кристал игра со секое ваше движење создавајќи блескав сјај.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5516488
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна • Розева
  • Димензија 38/1.1X1.1 CM
  • Материјал Розе позлата

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Twist Set, White, Rhodium plated

8.350 ден. Нема на залиха

One Set, Multi-colored, Rose-gold tone plated

8.350 ден. Нема на залиха
Ново Eternal Flower Dragonfly Set, Pink, Rose-gold tone plated Eternal Flower Dragonfly Set, Pink, Rose-gold tone plated

Eternal Flower Dragonfly Set, Pink, Rose-gold tone plated

7.700 ден. Нема на залиха

Swarovski Sparkling Dance Round Set, Blue, Rhodium plated

7.700 ден. Нема на залиха

Swarovski Infinity Set, White, Rhodium plated

8.350 ден. Нема на залиха

Attract Set, White, Gold-tone plated

6.450 ден. Нема на залиха
Ново Swarovski Infinity Heart Set, White, Mixed metal finish Swarovski Infinity Heart Set, White, Mixed metal finish

Swarovski Infinity Heart Set, White, Mixed metal finish

9.650 ден. Нема на залиха
Ново Tennis Deluxe V Mixed Set, White, Rhodium plated Tennis Deluxe V Mixed Set, White, Rhodium plated

Tennis Deluxe V Mixed Set, White, Rhodium plated

19.300 ден. Нема на залиха