Jungle Beats Yellow Parakeet Lechee :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

Jungle Beats Yellow Parakeet Lechee

8.290 ден.

Овој забавен дизајн е инспириран од жолтиот папагал, вид на папагал кој го населува поголемиот дел од јужната хемисфера. Идеален за подарување или за да додадете разиграна боја во вашиот дом, Lechee the Parakeet прекрасно се комбинира со други парчиња од Jungle Beats. Предмет за декорација. Не е играчка. Не е погоден за деца под 15 години.


  • Шифра 5619217
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 8.7 cm x 8.7 cm x 3.7 cm
  • Боја Сина • Жолта

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

SWAN, LARGE

8.450 ден.

ATLANTIC PUFFINS

16.000 ден. Нема на залиха
Ново Zodiac Pisces Zodiac Pisces

Zodiac Pisces

6.290 ден.
-53 % Swarovski Chinese Zodiac Snake Swarovski Chinese Zodiac Snake

Swarovski Chinese Zodiac Snake

15.400 ден. 7.315 ден.
Ново Zodiac Aries Zodiac Aries

Zodiac Aries

6.290 ден.