Zodiac Pisces :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Украс

Zodiac Pisces

6.290 ден.

Фигурата на Риба е дизајнирана со прецизно сечење на кристалот кој е врежан во метал во златна боја со 99 аспекти кои претставуваат две риби и мала морска ѕвезда. Подарете си го ова посебно парче на себе или на некој што го слави својот роденден. Предмет за декорација. Не е играчка. Не е погоден за деца под 15 години.


  • Шифра 5670304
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна
  • Димензија 3.4 x 2.3 x 3.8 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

-20 % My Little Kris Bear Mother & Baby My Little Kris Bear Mother & Baby

My Little Kris Bear Mother & Baby

10.900 ден. 8.720 ден.
Ново Chubby Cats Pink Cat Chubby Cats Pink Cat
-20 % KRIS BEAR - SWEET AS HONEY KRIS BEAR - SWEET AS HONEY

KRIS BEAR - SWEET AS HONEY

6.290 ден. 5.032 ден.

ATLANTIC PUFFINS

16.000 ден. Нема на залиха
-20 % BALLERINA UNDER BELL JAR BALLERINA UNDER BELL JAR

BALLERINA UNDER BELL JAR

14.900 ден. 11.920 ден.

Tortoise

25.000 ден.
Ново Kris Bear Good Luck Bear Kris Bear Good Luck Bear

Love Birds Pink Heart

12.900 ден. Нема на залиха