CHINESE ZODIAC - OX :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

CHINESE ZODIAC - OX

25.700 ден.

Славете ја кинеската нова година или годината на раѓање со овој украс на Бик. Симбол на сила и моќ, изработен во жолт кристал. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5422984
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 6.9 x 13.5 x 6.8 cm
  • Боја Златна

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

SWAN, SMALL

5.150 ден.

KRIS BEAR - YOU'RE THE BEST

6.450 ден. Нема на залиха

FLOWER DREAMS - RED ROSE, LARGE

6.450 ден. Нема на залиха

ZODIAC - DEPENDABLE OX

3.850 ден. Нема на залиха

KITTEN

3.850 ден.