CHINESE ZODIAC - OX :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

CHINESE ZODIAC - OX

25.700 ден.

Славете ја кинеската нова година или годината на раѓање со овој украс на Бик. Симбол на сила и моќ, изработен во жолт кристал. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5422984
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 6.9 x 13.5 x 6.8 cm
  • Боја Златна

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

ZODIAC - DECISIVE ROOSTER

3.850 ден. Нема на залиха

KITTEN

3.850 ден.

ANTHIAS FISH

19.300 ден. Нема на залиха

OWL COUPLE

9.650 ден.

ZODIAC - DEPENDABLE OX

3.850 ден. Нема на залиха

CUTE BUDDHA

6.450 ден. Нема на залиха

BALLET SHOES

5.800 ден.