CHINESE ZODIAC - OX :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

CHINESE ZODIAC - OX

25.700 ден.

Славете ја кинеската нова година или годината на раѓање со овој украс на Бик. Симбол на сила и моќ, изработен во жолт кристал. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5422984
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 6.9 x 13.5 x 6.8 cm
  • Боја Златна

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

YOUNG BALLERINA

9.450 ден.

EIFFEL TOWER

4.500 ден. Нема на залиха

ATLANTIC PUFFINS

11.600 ден.

JUST MARRIED CAR

5.800 ден.
-50 % ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE

ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE

3.850 ден. 1.925 ден.

BIRTHDAY PRINCESS MO, MINI, A.E.

1.850 ден. Нема на залиха

CUTE BUDDHA

6.450 ден. Нема на залиха

REPLICA CAT

3.150 ден.