Frog Prince :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

Frog Prince

5.450 ден.

Принцот жаба е прекрасен подарок за саканиот/та по повод Денот на вљубените. Декоративен украс. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 год.


  • Шифра 5492224
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева
  • Димензија 3.4 x 3.8 x 3.5 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

ATLANTIC PUFFINS

12.500 ден.
-30 % BLUE JAY BLUE JAY

BLUE JAY

7.450 ден. 5.215 ден.
Ново Signum Swan, Small Signum Swan, Small

Signum Swan, Small

7.450 ден.

SWAN COUPLE

18.000 ден. Нема на залиха

SWAN, SMALL

5.150 ден.
-30 % KRIS BEAR - GEMINI KRIS BEAR - GEMINI

KRIS BEAR - GEMINI

3.450 ден. 2.415 ден.