FROG PRINCE :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

FROG PRINCE

4.500 ден.

Принцот жаба е прекрасен подарок за саканиот/та по повод Денот на вљубените. Декоративен украс. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 год.


  • Шифра 5492224
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева
  • Димензија 3.4 x 3.8 x 3.5 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

KRIS BEAR - YOU'RE THE BEST

6.450 ден. Нема на залиха

OWL COUPLE

9.650 ден.
Ново Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large

Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large

2.500 ден. Нема на залиха

KITTEN

3.850 ден.

BALLET SHOES

5.800 ден.

REPLICA CAT

3.150 ден.

STATUE OF LIBERTY

9.650 ден. Нема на залиха

SWAN COUPLE

15.900 ден. Нема на залиха

BABY TORTOISES

3.150 ден.