FROG PRINCE :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

FROG PRINCE

4.500 ден.

Принцот жаба е прекрасен подарок за саканиот/та по повод Денот на вљубените. Декоративен украс. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 год.


  • Шифра 5492224
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева
  • Димензија 3.4 x 3.8 x 3.5 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

-50 % ZODIAC - DETERMINED PIG ZODIAC - DETERMINED PIG

ZODIAC - DETERMINED PIG

3.850 ден. 1.925 ден.

STALLION

23.800 ден.

SWAN COUPLE

15.900 ден. Нема на залиха

BABY TORTOISES

3.150 ден.

OWL COUPLE

9.650 ден.
-50 % RACCOON RACCOON

RACCOON

7.700 ден. 3.850 ден.