FROG PRINCE :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

FROG PRINCE

4.500 ден.

Принцот жаба е прекрасен подарок за саканиот/та по повод Денот на вљубените. Декоративен украс. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 год.


  • Шифра 5492224
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева
  • Димензија 3.4 x 3.8 x 3.5 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново SHELLY THE TURTLE SHELLY THE TURTLE

SHELLY THE TURTLE

4.500 ден.

FLOWER DREAMS - RED ROSE, LARGE

6.450 ден. Нема на залиха
-30 % BIG BEN TOWER BIG BEN TOWER

BIG BEN TOWER

6.450 ден. 4.515 ден.

KRIS BEAR - PISCES

3.150 ден. Нема на залиха

JUST MARRIED CAR

5.800 ден.
-50 % RACCOON RACCOON

RACCOON

7.700 ден. 3.850 ден.