Frog Prince :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

Frog Prince

5.450 ден.

Принцот жаба е прекрасен подарок за саканиот/та по повод Денот на вљубените. Декоративен украс. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 год.


  • Шифра 5492224
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева
  • Димензија 3.4 x 3.8 x 3.5 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново Signum Swan, Small Signum Swan, Small

Signum Swan, Small

7.450 ден.

SWAN, LARGE

8.450 ден.
Ново Asian Symbols Rabbit Asian Symbols Rabbit

SWAN, SMALL

5.150 ден.

My Little Kris Bear Decorative Box

6.250 ден. Нема на залиха
-30 % KRIS BEAR - GEMINI KRIS BEAR - GEMINI

KRIS BEAR - GEMINI

3.450 ден. 2.415 ден.