KRIS BEAR - SCORPIO :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - SCORPIO

3.450 ден.

Мечињата на Swarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Овојпат во зодијак верзија со симболот на знакот Скорпија.


  • Шифра 5396286
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Кафеава
  • Димензија 3.1 x 2.9 x 2.2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново TORTOISE TORTOISE

TORTOISE

19.000 ден.

ZODIAC - DECISIVE ROOSTER

3.850 ден. Нема на залиха
Ново BABY'S 1ST ROCKING HORSE BABY'S 1ST ROCKING HORSE

BABY'S 1ST ROCKING HORSE

3.150 ден. Нема на залиха

CUTE BUDDHA

6.450 ден. Нема на залиха

STATUE OF LIBERTY

9.650 ден. Нема на залиха
Ново SHELLY THE TURTLE SHELLY THE TURTLE

SHELLY THE TURTLE

4.500 ден.

FLOWER DREAMS - RED ROSE, LARGE

6.450 ден. Нема на залиха
Ново Harry Potter Hedwig Harry Potter Hedwig

Harry Potter Hedwig

9.450 ден.
Ново REPLICA MOUSE REPLICA MOUSE

REPLICA MOUSE

3.150 ден.