KRIS BEAR - SCORPIO :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - SCORPIO

3.450 ден.

Мечињата на Swarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Овојпат во зодијак верзија со симболот на знакот Скорпија.


  • Шифра 5396286
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Кафеава
  • Димензија 3.1 x 2.9 x 2.2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

DUCKS

5.150 ден.
Ново TORTOISE TORTOISE

TORTOISE

19.000 ден.

ANTHIAS FISH

19.300 ден. Нема на залиха
Ново DREAMY THE ELEPHANT DREAMY THE ELEPHANT

DREAMY THE ELEPHANT

4.500 ден.

CUTE BUDDHA

6.450 ден. Нема на залиха

YOUNG BALLERINA

9.450 ден.
-50 % ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE

ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE

3.850 ден. 1.925 ден.

OWL COUPLE

9.650 ден.