KRIS BEAR - SCORPIO :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - SCORPIO

3.450 ден.

Мечињата на Swarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Овојпат во зодијак верзија со симболот на знакот Скорпија.


  • Шифра 5396286
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Кафеава
  • Димензија 3.1 x 2.9 x 2.2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

EIFFEL TOWER

4.500 ден. Нема на залиха

NEW YORK APPLE, SMALL

3.850 ден. Нема на залиха

CUTE BUDDHA

6.450 ден. Нема на залиха

ATLANTIC PUFFINS

11.600 ден.

YOUNG BALLERINA

9.450 ден.
Ново BLUE JAY BLUE JAY

BLUE JAY

6.450 ден.

FLOWER DREAMS - RED ROSE, LARGE

6.450 ден. Нема на залиха