KRIS BEAR - SCORPIO :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - SCORPIO

3.450 ден.

Мечињата на Swarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Овојпат во зодијак верзија со симболот на знакот Скорпија.


  • Шифра 5396286
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Кафеава
  • Димензија 3.1 x 2.9 x 2.2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

SWAN COUPLE

15.900 ден. Нема на залиха
Ново DREAMY THE ELEPHANT DREAMY THE ELEPHANT

DREAMY THE ELEPHANT

4.750 ден.

CAT MOTHER

6.450 ден.

STATUE OF LIBERTY

9.650 ден. Нема на залиха

ZODIAC - DEPENDABLE OX

3.850 ден. Нема на залиха

BABY TORTOISES

3.150 ден.

BIRTHDAY PRINCESS MO, MINI, A.E.

1.850 ден. Нема на залиха

ATLANTIC PUFFINS

11.600 ден.