KRIS BEAR - SCORPIO :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - SCORPIO

3.450 ден.

Мечињата на Swarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Овојпат во зодијак верзија со симболот на знакот Скорпија.


  • Шифра 5396286
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Кафеава
  • Димензија 3.1 x 2.9 x 2.2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

ZODIAC - DECISIVE ROOSTER

3.850 ден. Нема на залиха
Ново Kris Bear Happy Together Kris Bear Happy Together

ATLANTIC PUFFINS

11.600 ден.
-30 % BIG BEN TOWER BIG BEN TOWER

BIG BEN TOWER

6.450 ден. 4.515 ден.

EIFFEL TOWER

4.500 ден. Нема на залиха

KITTEN

3.850 ден.
Ново REPLICA HEDGEHOG REPLICA HEDGEHOG

REPLICA HEDGEHOG

3.150 ден.
Ново BABY'S 1ST ROCKING HORSE BABY'S 1ST ROCKING HORSE

BABY'S 1ST ROCKING HORSE

3.150 ден. Нема на залиха

ANTHIAS FISH

19.300 ден. Нема на залиха