Imber drop earrings Round cut, Chandelier, White, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Imber drop earrings Round cut, Chandelier, White, Gold-tone plated

14.900 ден.

Драматични и блескави овие чудесни обетки нема да останат незабележани. Секое парче е обложено со златни тонови и се одликува со висечки метални капки од кристали со тркалезно сечење во рамка. Одличен избор кога на вашиот изглед му треба дополнителен сјај. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5680093
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 5.5 x 2 cm
  • Материјал Позлата