KRIS BEAR - SCORPIO :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - SCORPIO

3.450 ден. 2.415 ден. -30%

Мечињата на Swarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Овојпат во зодијак верзија со симболот на знакот Скорпија.


  • Шифра 5396286
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Кафеава
  • Димензија 3.1 x 2.9 x 2.2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

-30 % REPLICA MOUSE REPLICA MOUSE

REPLICA MOUSE

3.150 ден. 2.205 ден.
-30 % KRIS BEAR - LEO KRIS BEAR - LEO

KRIS BEAR - LEO

3.450 ден. 2.415 ден.

FROG PRINCE

4.750 ден. Нема на залиха

BABY TORTOISES

3.150 ден.

KRIS BEAR - YOU'RE THE BEST

7.450 ден. Нема на залиха
-20 % STALLION STALLION

STALLION

23.800 ден. 19.040 ден.
-30 % KRIS BEAR - VIRGO KRIS BEAR - VIRGO

KRIS BEAR - VIRGO

3.450 ден. 2.415 ден.