KRIS BEAR - TAKE MY HEART :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - TAKE MY HEART

5.150 ден.

Мечињата наSwarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Кажете “те сакам“ со ова преслатко меченце со срце, идеален подарок за денот на вљубените.


  • Шифра 5427995
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Виолетова
  • Димензија 4.2 x 3.4 x 2.4 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

My Little Kris Bear Mother & Baby

8.350 ден. Нема на залиха

STALLION

23.800 ден.
Ново Harry Potter Hedwig Harry Potter Hedwig

Harry Potter Hedwig

9.450 ден.
-30 % JUST MARRIED CAR JUST MARRIED CAR

JUST MARRIED CAR

5.800 ден. 4.060 ден.

ATLANTIC PUFFINS

11.600 ден.