KRIS BEAR - TAKE MY HEART :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - TAKE MY HEART

5.150 ден.

Мечињата наSwarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Кажете “те сакам“ со ова преслатко меченце со срце, идеален подарок за денот на вљубените.


  • Шифра 5427995
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Виолетова
  • Димензија 4.2 x 3.4 x 2.4 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

-30 % REPLICA CAT REPLICA CAT

REPLICA CAT

3.150 ден. 2.205 ден.
Ново BLUE JAY BLUE JAY

BLUE JAY

6.450 ден.
-30 % Ново SHELLY THE TURTLE SHELLY THE TURTLE

SHELLY THE TURTLE

4.500 ден. 3.150 ден.

ROSE BOUQUET

9.450 ден.

FLOWER DREAMS - RED ROSE, LARGE

6.450 ден. Нема на залиха
-30 % Ново REPLICA HEDGEHOG REPLICA HEDGEHOG

REPLICA HEDGEHOG

3.150 ден. 2.205 ден.

BALLERINA

25.700 ден.

ZODIAC - MAJESTIC DRAGON

3.850 ден. Нема на залиха