KRIS BEAR - TAKE MY HEART :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - TAKE MY HEART

5.150 ден.

Мечињата наSwarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Кажете “те сакам“ со ова преслатко меченце со срце, идеален подарок за денот на вљубените.


  • Шифра 5427995
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Виолетова
  • Димензија 4.2 x 3.4 x 2.4 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново DREAMY THE ELEPHANT DREAMY THE ELEPHANT

DREAMY THE ELEPHANT

4.750 ден.

EIFFEL TOWER

4.500 ден. Нема на залиха
-30 % YOUNG BALLERINA YOUNG BALLERINA

YOUNG BALLERINA

9.450 ден. 6.615 ден.

FLOWER DREAMS - RED ROSE, LARGE

6.450 ден. Нема на залиха

SWAN, LARGE

8.450 ден.

FROG PRINCE

4.500 ден. Нема на залиха
-30 % BALLET SHOES BALLET SHOES

BALLET SHOES

5.800 ден. 4.060 ден.
Ново BABY'S 1ST ROCKING HORSE BABY'S 1ST ROCKING HORSE

BABY'S 1ST ROCKING HORSE

3.150 ден. Нема на залиха