KRIS BEAR - TAKE MY HEART :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - TAKE MY HEART

5.150 ден.

Мечињата наSwarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Кажете “те сакам“ со ова преслатко меченце со срце, идеален подарок за денот на вљубените.


  • Шифра 5427995
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Виолетова
  • Димензија 4.2 x 3.4 x 2.4 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

ANTHIAS FISH

19.300 ден. Нема на залиха

ATLANTIC PUFFINS

11.600 ден.

SWAN COUPLE

15.900 ден. Нема на залиха

CUTE BUDDHA

6.450 ден. Нема на залиха

FROG PRINCE

4.500 ден. Нема на залиха
-30 % KRIS BEAR - BEST FRIENDS KRIS BEAR - BEST FRIENDS

KRIS BEAR - BEST FRIENDS

8.350 ден. 5.845 ден.

OWL COUPLE

9.650 ден.

KRIS BEAR - YOU'RE THE BEST

6.450 ден. Нема на залиха