KRIS BEAR - TAKE MY HEART :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - TAKE MY HEART

5.150 ден.

Мечињата наSwarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Кажете “те сакам“ со ова преслатко меченце со срце, идеален подарок за денот на вљубените.


  • Шифра 5427995
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Виолетова
  • Димензија 4.2 x 3.4 x 2.4 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

-30 % YOUNG BALLERINA YOUNG BALLERINA

YOUNG BALLERINA

9.450 ден. 6.615 ден.
-30 % KRIS BEAR - BEST FRIENDS KRIS BEAR - BEST FRIENDS

KRIS BEAR - BEST FRIENDS

8.350 ден. 5.845 ден.

EIFFEL TOWER

4.500 ден. Нема на залиха

OWL COUPLE

9.650 ден.

ROSE BOUQUET

9.450 ден.
Ново BABY'S PACIFIER BABY'S PACIFIER

BABY'S PACIFIER

1.850 ден. Нема на залиха