SHIMMER TEA LIGHT HOLDER, CRYSTAL AB :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

SHIMMER TEA LIGHT HOLDER, CRYSTAL AB

2.950 ден.

Украсен со 1.500 Сваровски кристали овој свеќник ќе даде сјај и толина во сечиј дом и ќе создаде гламурозна атмосфера. Идеален подарок за саканиот. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5428722
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 3.15 x 6.7 x 6.7 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија