SHIMMER TEA LIGHT HOLDER, CRYSTAL AB :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

SHIMMER TEA LIGHT HOLDER, CRYSTAL AB

2.950 ден.

Украсен со 1.500 Сваровски кристали овој свеќник ќе даде сјај и толина во сечиј дом и ќе создаде гламурозна атмосфера. Идеален подарок за саканиот. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5428722
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 3.15 x 6.7 x 6.7 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново My Little Kris Bear Baby My Little Kris Bear Baby
Ново Garden Tales Magnolia Magnet, Large Garden Tales Magnolia Magnet, Large

Garden Tales Magnolia Magnet, Large

2.950 ден. Нема на залиха
Ново Garden Tales Rose Garden Tales Rose

Garden Tales Rose

6.450 ден. Нема на залиха
Ново SHIMMER TEA LIGHT HOLDER, PINK SHIMMER TEA LIGHT HOLDER, PINK
Ново RED APPLE ORNAMENT RED APPLE ORNAMENT

RED APPLE ORNAMENT

3.850 ден.