SWAN, LARGE :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

SWAN, LARGE

8.450 ден.

Симбол на нежност, беспрекорност, елеганција и трансформација, лебедот на Сваровски од секогаш бил омилен украс на колекционерите. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5400172
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 4.3 x 7.9 x 5 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново Zodiac Cancer Zodiac Cancer

Zodiac Cancer

5.450 ден.
Ново Zodiac Pisces Zodiac Pisces

Zodiac Pisces

5.450 ден.

ZODIAC - MAJESTIC DRAGON

4.250 ден. Нема на залиха
Ново Kris Bear Always Together Kris Bear Always Together
-53 % Swarovski Chinese Zodiac Snake Swarovski Chinese Zodiac Snake

Swarovski Chinese Zodiac Snake

15.400 ден. 7.315 ден.

OWL COUPLE

11.500 ден.
-20 % Kris Bear Just Dance Kris Bear Just Dance

Kris Bear Just Dance

5.450 ден. 4.360 ден.

KRIS BEAR - YOU'RE THE BEST

7.450 ден. Нема на залиха