SWAN, LARGE :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

SWAN, LARGE

8.450 ден.

Симбол на нежност, беспрекорност, елеганција и трансформација, лебедот на Сваровски од секогаш бил омилен украс на колекционерите. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5400172
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 4.3 x 7.9 x 5 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

TORTOISE

21.000 ден.
Ново Signum Swan, Small Signum Swan, Small

Signum Swan, Small

7.450 ден.
-50 % Swarovski Chinese Zodiac Snake Swarovski Chinese Zodiac Snake

Swarovski Chinese Zodiac Snake

15.400 ден. 7.700 ден.

SWAN COUPLE

18.000 ден. Нема на залиха
-50 % Swarovski German Shepherd Swarovski German Shepherd

Swarovski German Shepherd

7.700 ден. 3.850 ден.

Baby Animals Plushy the Panda

5.450 ден. Нема на залиха

My Little Kris Bear Mother & Baby

9.950 ден. Нема на залиха