SWAN, LARGE :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

SWAN, LARGE

8.450 ден.

Симбол на нежност, беспрекорност, елеганција и трансформација, лебедот на Сваровски од секогаш бил омилен украс на колекционерите. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5400172
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 4.3 x 7.9 x 5 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

KRIS BEAR - SWEET AS HONEY

5.450 ден. Нема на залиха
-20 % Kris Bear '90s Party Kris Bear '90s Party

Kris Bear '90s Party

5.450 ден. 4.360 ден.
Ново Zodiac Cancer Zodiac Cancer

Zodiac Cancer

5.450 ден.
Ново Kris Bear Always Together Kris Bear Always Together

HEDGEHOG WITH APPLE

5.450 ден. Нема на залиха

Baby Animals Cheery the Elephant

5.450 ден. Нема на залиха

Frog Prince

5.450 ден.
Ново Kris Bear A Daisy for You Kris Bear A Daisy for You

ZODIAC - MAJESTIC DRAGON

4.250 ден. Нема на залиха
Ново Zodiac Gemini Zodiac Gemini

Zodiac Gemini

5.450 ден.