SWAN, LARGE :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

SWAN, LARGE

8.450 ден.

Симбол на нежност, беспрекорност, елеганција и трансформација, лебедот на Сваровски од секогаш бил омилен украс на колекционерите. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5400172
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 4.3 x 7.9 x 5 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

OWL COUPLE

11.500 ден.

SWAN COUPLE

18.000 ден. Нема на залиха
-50 % Swarovski German Shepherd Swarovski German Shepherd

Swarovski German Shepherd

7.700 ден. 3.850 ден.

DUCKS

5.450 ден. Нема на залиха
Ново Asian Symbols Rabbit Asian Symbols Rabbit

Asian Symbols Rabbit

9.950 ден. Нема на залиха

TORTOISE

21.000 ден.

SWAN, SMALL

5.150 ден.