SWAN, LARGE :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

SWAN, LARGE

8.450 ден.

Симбол на нежност, беспрекорност, елеганција и трансформација, лебедот на Сваровски од секогаш бил омилен украс на колекционерите. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5400172
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 4.3 x 7.9 x 5 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново Signum Swan, Small Signum Swan, Small

Signum Swan, Small

7.450 ден.

OWL COUPLE

11.500 ден.

DUCKS

5.450 ден. Нема на залиха

SWAN COUPLE

18.000 ден. Нема на залиха
Ново Asian Symbols Rabbit Asian Symbols Rabbit

Asian Symbols Rabbit

9.950 ден. Нема на залиха