SWAN, LARGE :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

SWAN, LARGE

8.450 ден.

Симбол на нежност, беспрекорност, елеганција и трансформација, лебедот на Сваровски од секогаш бил омилен украс на колекционерите. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5400172
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 4.3 x 7.9 x 5 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

-20 % KRIS BEAR - SWEET AS HONEY KRIS BEAR - SWEET AS HONEY

KRIS BEAR - SWEET AS HONEY

6.290 ден. 5.032 ден.
Ново Zodiac Aries Zodiac Aries

Zodiac Aries

6.290 ден.

Kris Bear Lucky Charm

6.290 ден. Нема на залиха

ZODIAC - GRACIOUS RABBIT

5.490 ден. Нема на залиха
-20 % OWL COUPLE OWL COUPLE

OWL COUPLE

12.900 ден. 10.320 ден.

Love Birds Pink Heart

12.900 ден. Нема на залиха
-20 % BALLERINA UNDER BELL JAR BALLERINA UNDER BELL JAR

BALLERINA UNDER BELL JAR

14.900 ден. 11.920 ден.
Ново Kris Bear Always Together Kris Bear Always Together
Ново Zodiac Cancer Zodiac Cancer

Zodiac Cancer

6.290 ден.