YOUNG BALLERINA :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

YOUNG BALLERINA

9.450 ден. 6.615 ден. -30 %

Малата балерина е совршен подарок за посебна прилика и за колекционерите на сваровски украси. Симбол на грациозност, нежност и баланс. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5493723
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева
  • Димензија 7.6 x 2.8 x 3 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

SWAN, LARGE

8.450 ден.

STALLION

23.800 ден.

BLOSSOMING ROSE

9.950 ден.

My Little Kris Bear Mother & Baby

8.350 ден. Нема на залиха
Ново TORTOISE TORTOISE

TORTOISE

19.000 ден.

STATUE OF LIBERTY

9.650 ден. Нема на залиха

OWL COUPLE

9.650 ден.

BABY TORTOISES

3.150 ден.