YOUNG BALLERINA :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

YOUNG BALLERINA

9.450 ден. 6.615 ден. -30 %

Малата балерина е совршен подарок за посебна прилика и за колекционерите на сваровски украси. Симбол на грациозност, нежност и баланс. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5493723
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева
  • Димензија 7.6 x 2.8 x 3 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

STALLION

23.800 ден.
-30 % KRIS BEAR - BEST FRIENDS KRIS BEAR - BEST FRIENDS

KRIS BEAR - BEST FRIENDS

8.350 ден. 5.845 ден.

BABY TORTOISES

3.150 ден.
Ново Harry Potter Hedwig Harry Potter Hedwig

Harry Potter Hedwig

9.450 ден.
Ново DREAMY THE ELEPHANT DREAMY THE ELEPHANT

DREAMY THE ELEPHANT

4.750 ден.

CUTE BUDDHA

6.450 ден. Нема на залиха

FROG PRINCE

4.500 ден. Нема на залиха