YOUNG BALLERINA :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

YOUNG BALLERINA

9.450 ден. 6.615 ден. -30 %

Малата балерина е совршен подарок за посебна прилика и за колекционерите на сваровски украси. Симбол на грациозност, нежност и баланс. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5493723
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева
  • Димензија 7.6 x 2.8 x 3 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново TORTOISE TORTOISE

TORTOISE

19.000 ден.

FROG PRINCE

4.500 ден. Нема на залиха

SWAN, SMALL

5.150 ден.

STATUE OF LIBERTY

9.650 ден. Нема на залиха

My Little Kris Bear Mother & Baby

8.350 ден. Нема на залиха