YOUNG BALLERINA :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

YOUNG BALLERINA

9.450 ден. 6.615 ден. -30 %

Малата балерина е совршен подарок за посебна прилика и за колекционерите на сваровски украси. Симбол на грациозност, нежност и баланс. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5493723
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева
  • Димензија 7.6 x 2.8 x 3 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

-30 % BIG BEN TOWER BIG BEN TOWER

BIG BEN TOWER

6.450 ден. 4.515 ден.

KRIS BEAR - YOU'RE THE BEST

6.450 ден. Нема на залиха
Ново Harry Potter Hedwig Harry Potter Hedwig

Harry Potter Hedwig

9.450 ден.
Ново BABY'S 1ST ROCKING HORSE BABY'S 1ST ROCKING HORSE

BABY'S 1ST ROCKING HORSE

3.150 ден. Нема на залиха

ROSE BOUQUET

9.450 ден.