YOUNG BALLERINA :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

YOUNG BALLERINA

9.450 ден. 6.615 ден. -30 %

Малата балерина е совршен подарок за посебна прилика и за колекционерите на сваровски украси. Симбол на грациозност, нежност и баланс. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5493723
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева
  • Димензија 7.6 x 2.8 x 3 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

BIRTHDAY PRINCESS MO, MINI, A.E.

1.850 ден. Нема на залиха
Ново BLUE JAY BLUE JAY

BLUE JAY

6.450 ден.
Ново DREAMY THE ELEPHANT DREAMY THE ELEPHANT

DREAMY THE ELEPHANT

4.750 ден.

ROSE BOUQUET

9.450 ден.
Ново Kris Bear Happy Together Kris Bear Happy Together
Ново Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large

Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large

2.250 ден. Нема на залиха

KRIS BEAR - YOU'RE THE BEST

6.450 ден. Нема на залиха
Ново BABY'S 1ST ROCKING HORSE BABY'S 1ST ROCKING HORSE

BABY'S 1ST ROCKING HORSE

3.150 ден. Нема на залиха

SWAN, LARGE

8.450 ден.