YOUNG BALLERINA :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

YOUNG BALLERINA

9.450 ден.

Малата балерина е совршен подарок за посебна прилика и за колекционерите на сваровски украси. Симбол на грациозност, нежност и баланс. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5493723
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева
  • Димензија 7.6 x 2.8 x 3 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

EIFFEL TOWER

4.500 ден. Нема на залиха

ANTHIAS FISH

19.300 ден. Нема на залиха
-30 % BIG BEN TOWER BIG BEN TOWER

BIG BEN TOWER

6.450 ден. 4.515 ден.
Ново BLUE JAY BLUE JAY

BLUE JAY

6.450 ден.

ZODIAC - MAJESTIC DRAGON

3.850 ден. Нема на залиха
-50 % ZODIAC - DETERMINED PIG ZODIAC - DETERMINED PIG

ZODIAC - DETERMINED PIG

3.850 ден. 1.925 ден.