ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE

3.850 ден. 1.925 ден. -50 %

Украс од кинескиот зодијак дизјниран од дизајнерот Yoshii Hiroshi изработен од розев кристал, совршен подарок за родените во годината на змијата . Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5302561
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 3.2 x 1.9 x 2.8 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

NEW YORK APPLE, SMALL

3.850 ден. Нема на залиха

KRIS BEAR - YOU'RE THE BEST

6.450 ден. Нема на залиха

ZODIAC - MAJESTIC DRAGON

3.850 ден. Нема на залиха

ATLANTIC PUFFINS

11.600 ден.
-30 % BALLET SHOES BALLET SHOES

BALLET SHOES

5.800 ден. 4.060 ден.

KRIS BEAR - LEO

3.450 ден.
-30 % Ново SHELLY THE TURTLE SHELLY THE TURTLE

SHELLY THE TURTLE

4.500 ден. 3.150 ден.

STATUE OF LIBERTY

9.650 ден. Нема на залиха