ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE

3.850 ден. 1.925 ден. -50 %

Украс од кинескиот зодијак дизјниран од дизајнерот Yoshii Hiroshi изработен од розев кристал, совршен подарок за родените во годината на змијата . Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5302561
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 3.2 x 1.9 x 2.8 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

SWAN, SMALL

5.150 ден.
-30 % BALLET SHOES BALLET SHOES

BALLET SHOES

5.800 ден. 4.060 ден.

ZODIAC - MAJESTIC DRAGON

3.850 ден. Нема на залиха
-30 % REPLICA CAT REPLICA CAT

REPLICA CAT

3.150 ден. 2.205 ден.
-30 % YOUNG BALLERINA YOUNG BALLERINA

YOUNG BALLERINA

9.450 ден. 6.615 ден.

FLOWER DREAMS - RED ROSE, LARGE

6.450 ден. Нема на залиха