ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE

3.850 ден. 1.925 ден. -50 %

Украс од кинескиот зодијак дизјниран од дизајнерот Yoshii Hiroshi изработен од розев кристал, совршен подарок за родените во годината на змијата . Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5302561
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 3.2 x 1.9 x 2.8 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

-30 % YOUNG BALLERINA YOUNG BALLERINA

YOUNG BALLERINA

9.450 ден. 6.615 ден.

DUCKS

5.150 ден.

OWL COUPLE

9.650 ден.

ROSE BOUQUET

9.450 ден.