ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE

3.850 ден. 1.925 ден. -50 %

Украс од кинескиот зодијак дизјниран од дизајнерот Yoshii Hiroshi изработен од розев кристал, совршен подарок за родените во годината на змијата . Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5302561
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 3.2 x 1.9 x 2.8 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново Harry Potter Hedwig Harry Potter Hedwig

Harry Potter Hedwig

9.450 ден.

BLOSSOMING ROSE

9.950 ден.
Ново TORTOISE TORTOISE

TORTOISE

19.000 ден.

ROSE BOUQUET

9.450 ден.

SWAN, SMALL

5.150 ден.
-30 % MOUSE WITH CHEESE MOUSE WITH CHEESE

MOUSE WITH CHEESE

3.850 ден. 2.695 ден.