ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE

3.850 ден. 1.925 ден. -50 %

Украс од кинескиот зодијак дизјниран од дизајнерот Yoshii Hiroshi изработен од розев кристал, совршен подарок за родените во годината на змијата . Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5302561
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 3.2 x 1.9 x 2.8 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

ANTHIAS FISH

19.300 ден. Нема на залиха

SWAN, SMALL

5.150 ден.

Jungle Beats Parrot Magnet, Shiny Green, Large

2.500 ден. Нема на залиха
-30 % REPLICA CAT REPLICA CAT

REPLICA CAT

3.150 ден. 2.205 ден.

DUCKS

5.150 ден.
-30 % BALLET SHOES BALLET SHOES

BALLET SHOES

5.800 ден. 4.060 ден.