Kris Bear Una Bear :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

Kris Bear Una Bear

6.290 ден.

Прекрасното Kris Bear Una ја слави 30-годишнината од нашиот симпатичен лик Kris Bear. Мечката е стручно изработена со 422 аспекти и држи срце во нежно розева боја инспирирано од семејството Una. Ова прекрасно мече содржи два лебеда Сваровски кои се спојуваат за да формираат сјајна форма на срце. Шармантно и колекционерско парче, прекрасен подарок за саканата личност. Предмет за декорација. Не е играчка. Не е погоден за деца под 15 години.


  • Шифра 5665436
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева
  • Димензија 4 cm x 2.4 cm x 2.8 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

-20 % Kris Bear '90s Party Kris Bear '90s Party

Kris Bear '90s Party

5.450 ден. 4.360 ден.

ZODIAC - MAJESTIC DRAGON

5.490 ден. Нема на залиха

Baby Animals Cheeky the Monkey

6.290 ден. Нема на залиха
Ново Zodiac Pisces Zodiac Pisces

Zodiac Pisces

6.290 ден.
Ново Kris Bear Always Together Kris Bear Always Together
Ново Zodiac Gemini Zodiac Gemini

Zodiac Gemini

6.290 ден.
Ново Zodiac Taurus Zodiac Taurus

Zodiac Taurus

6.290 ден.
Ново Kris Bear Good Luck Bear Kris Bear Good Luck Bear