ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE

3.850 ден. 1.925 ден. -50 %

Украс од кинескиот зодијак дизјниран од дизајнерот Yoshii Hiroshi изработен од розев кристал, совршен подарок за родените во годината на змијата . Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5302561
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 3.2 x 1.9 x 2.8 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

REPLICA CAT

3.150 ден.

ZODIAC - MAJESTIC DRAGON

3.850 ден. Нема на залиха

BLOSSOMING ROSE

9.950 ден.
-50 % ZODIAC - DETERMINED PIG ZODIAC - DETERMINED PIG

ZODIAC - DETERMINED PIG

3.850 ден. 1.925 ден.

KRIS BEAR - LEO

3.450 ден.

STATUE OF LIBERTY

9.650 ден. Нема на залиха

BALLERINA

25.700 ден.
Ново BABY'S PACIFIER BABY'S PACIFIER

BABY'S PACIFIER

1.850 ден. Нема на залиха
Ново BABY'S 1ST ROCKING HORSE BABY'S 1ST ROCKING HORSE

BABY'S 1ST ROCKING HORSE

3.150 ден. Нема на залиха